Hakkımızda

Akademia, ‘Her gün yeni şeyler öğrenin!’ ifadesi ile 2019 yılının Temmuz ayında yayın hayatına başlayan, çıkış noktası bilim içerikli konuları referans alan bir bilgi havuzudur. Farklı kategorilerde makalelerin yer aldığı kaynak site olarak tanımlayabileceğimiz Akademia’nın asıl amacı, insanların farklı konularda gelişimine katkı sağlamaktır.

Akademia ile her gün birbirinden farklı konularda yeni bilgilerle genel kültürünüzü geliştirebilirsiniz Akıllı telefonunuzda geçirdiğiniz vakti verimli kılmayı hedefleyen Akademia, içerisinde bulundurduğu binlerce makale ile merak ettiğiniz her konuda bilgilenmenizi sağlıyor. İlgi alanlarınız konusunda kendinizi geliştirebilir, farklı alanlarda yeni bilgiler keşfedebilirsiniz.

Akademia ile Öğrenmenin Sınırı Yok!

Akademia uygulamasının farklı çeşitlerde bir araya getirdiği makaleleriyle merak ettiğiniz tüm konularda aklınızdaki soru işaretlerini giderebilirsiniz. Akademia, bu anlamda tam bir kültür havuzu diyebiliriz. Astronomiden coğrafyaya, biyolojiden biyografiye birçok farklı kategoride binlerce makale içeren Akademia, herkese hitap ediyor. Akademia ile binlerce makale her an yanınızda!